Reklam
Reklam
Atayurt Gazetesi -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

SON DAKİKA

FETÖ’NÜN DERİN VE GİZEMLİ MİSYONU

Halil Yılmaz
Halil Yılmaz
  • 30.04.2018
  • 34 kez okundu

Nur Tarikatı’nın devamı olan, cahil ve sümüklü diye yadsıdığımız FETÖ’nün, hangi karanlık güçler tarafından eğitilip yetiştirildiğini; Ona, Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak amacıyla yüklenen bu derin ve gizemli misyonu tüm ayrıntılarıyla kavramadan,  aydınlığa çıkarmadan, korkunç tehlikenin derinliğini anlayamayız.

Biz görsel, düşsel ve inançsal dünyamızı doyuma oluşturan resmin; arka planındaki kirli ve iğrenç manzarasını sorgulamadan, ayrıntılarını kavramadan hep yanılacağızdır.

Emperyalizmin “Yeşil Kuşak” (Mederes’le Başlayan) projesinin adını değiştirdiği; “ILIMLI İSLAM” kuramını – projesini – BOP’u yaşama geçirmek için seçilen bir rol modellerden sadece Birin adıdır FETÖ…

CIA VE MOSSAD’ın FETÖ’yü eğiterek, Ona yüklediği derin, kanlı, kirli ve gizemli misyonunu (SADDAM’ı Deviren KESNİZANİ tarikatı gibi) anlayabilmek için; söylem ve eylemlerini, nasıl bir örgütlenme modeli seçtiğini, gizemliliğini nasıl bir ustalıkla saklayabildiğini çok iyi irdelemek ve bilmek gerekiyor.

“Amerika, hâlâ bu dünya gemisinin dümeninde oturan bir milletin adıdır. Amerika şu anda bütün konum ve gücüyle bütün dünyaya kumanda edebilir – etmektedir.”

“…Sizinle müşerref olmayı bahşettiğiniz için zatıalilerinize en derin kalbi teşekkürlerimizi sunarız.” “Papa 6. Paul Cenapları tarafından başlatılan ve devam etmekte olan Dinler arası diyalog için Papalık Konseyi (PCID) misyonunun  bir parçası olmak üzere burada bulunuyoruz.” FETÖ’nün Papa 6. Paul’e sunduğu mektuptan.

Bu sözler FETÖ’nün ABD’ye – Emperyalizme biat etmenin çok ötesinde, Onu kutsamakla özdeştir.

FETÖ, ilk iş olarak Kendi cemaat meczuplarına – mensuplarına akıl özgürlüğünü – özgürce düşünmeyi – akli felsefeyi haram kılar. Çünkü felsefe, bilimsel aklı yaratır. Bilimsel akıl her şeye kuşkuyla yaklaşır, her şeyi çözümlenmesi gereken problem görür ve gerçeği arar. Fakat FETÖ bilimi, doğa bilimlerini, mantığı, felsefeyi dinselleştirerek cemaat mensuplarına şırınga ederek onları meczuplaştırır. Mankurtlaştırdığı “Işık Süvarileri – Altın Nesil” ile İslam Rönesans’ını gerçekleştirerek, Papa’nın da desteğini alarak Kendini, İslam Dünyası’nın “Nebisi – Mehdisi” ilan ettirmenin temellerini hazırlar.

FETÖ’nün her Işık Evi, Türkiye Cumhuriyetini yıkmak misyonuyla kurulmuş, yalan ve riya duvarlarıyla çevrili birer Kozmik Odadır. Işık Evleri’nde, “Kriptocu Işık Süvarileri – Altın Nesiller” yetiştirerek, kendini “MESİH – NEBİ” rolüne hazırladığını ve amacına ulaşmak yolunda yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını kavramak zorunludur.

Işık Evleri, Anadolu’dan zehirli ağlarına düşürdükleri yoksul halk çocuklarını “CİHAT” (Türkiye Cumhuriyetini Yıkmak) için; bilincini, kişiliğini – Benliğini yok ederek bir başka kalıba sokan eğitim merkezleridir. Kişilik ve kimlik öğüten bu eğitim anlayışı hiçbir ahlaka, hiçbir insani ve İslami değere uymaz.

FETÖ, “Tarikat” sözcüğünü kullanmak yerine, “Cemaat” sözcüğünü kullanmayı tercih eder. Ona göre: “Cemaat olma, kolektif şuura ulaşmakla elde edilir. Kolektif şuur, ferdi kendi yapısı içinde eritir ve onu çok buudlarından (Özünden, Farklılıklarından) bir buud haline getirir ve artık orada mutlak bir fert yoktur, cemaat vardır. Fert cemaatleşmiş, cemaat de adeta bir tek fert olmuştur.”

Görüldüğü gibi FETÖ’ye göre her bir tarikat üyesi amacına teslim olmuş mukaddes bir topluluğun parçasıdır. Başka bir anlatımla Kendi bireysel kişiliğini, tarikatın – cemaatın tinsel kişiliğinde eritmiş olan ermişlerdir.

Koşullar olgunlaşıncaya – gücü ele geçirinceye değin sinsice beklerler, uyurgezer görünürler. Genlerinden gelen hainlikleri nesiller boyu sürer. Ümmetçidirler, ulusal değerlerin amansız, acımasız düşmanıdırlar. Bağımsızlığın, özgürlüğün, onurlu yaşamanın düşmanıdırlar. Kindardırlar ve acıma duyguları yoktur. Orta Çağ dayatmalarına karşı çıkanları katletmeyi kutsal görev bilirler.

Ulusal Kurtuluş Savaşını yok sayan sözde Sosyalistler + 2. Cumhuriyetçiler = Liboşlar + Bölgesel milliyetçiliğin kör girdabında çırpınan Nasyonal Sosyalistler + FETÖ ve Emperyalizm, Ulus devlet Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmanın kanlı ve kirli ortaklığını kurmuşlardır. SAGILARIMLA

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ