Reklam
Reklam
Atayurt Gazetesi -
$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,77
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

SON DAKİKA

MEDİNE’YE:“KİLİSE” VE “SİNAGOG”

Halil Yılmaz
Halil Yılmaz
  • 25.05.2018
  • 53 kez okundu

Sevgili Okuyucularım!

BOP ile ILIMAN (Siyasal) İSLAM, birbirini tamamlayan iki emperyalist projedir.

Bu iki proje: Kenan İli’nde -Kutsal Topraklar- Büyük İsrail’i kurmak, Ortadoğu’nun ve Doğu Akdeniz’in enerji kaynaklarını;jeopolitik ve jeostratejiköneme sahip Anadolu’yu ele geçirmek için kurgulanmış; bölge uluslarının kanlarını su gibi akıtan ve daha da akıtacak olan kanlı, kirli projelerdir.

Eş başkanı olduğumuz BOP üzerinde hiç durmayacağım. Çünkü BOP’unkan ve gözyaşı olduğunu yaşayarak öğrendik ve daha da öğreneceğiz. En önemlisi,BOP’uyaşama geçirecek olan “ILIMAN İSLAM” diye yutturulan 5. din Siyasal İslam’dır.

“Ilımlı İslam”,adı ve söylendiği gibi yumuşak, stratejik bir deyimdir.ABD’nin stratejist ve siyaset bilimcilerininçok iyi kurguladığıBOP’un maskesidir. İslam Dünyasının kalbine saplanacak olan kanlı ve kirli hançerin saklandığı, ipekten yapılmış kınının (Ilıman – Siyasal İslam) stratejik adıdır Ilıman İslam.

BATI’nın, BOP’unu yaşama geçirecek başrol ve figüran oyuncular çok önceden seçilmiş ve eğitilmiştir. Bu kurguda rol alan herkes,kanlı ve kirli rolünü severek oynamanın teminatını verir ve oyun başlar.

BOP, ABD’nin Afganistan’ı, Irak’ı İşgali… Ve Kendi İkiz Kulelerini,yine Kendi denetiminde – kontrollü olarak ateş topuna çevirtmesiyle başlar.

Emperyalizm, besleyip büyüttüğü Radikal İslami terör örgütlerini bir düdükle harekete geçirir. Dünyanın birçok yerinde bombalar patlar, Kilise ve Sinagog katliamları yaşanır. ABD, BATI’nın İslami terörü tehdidi altında olduğunu dünya pompalar.

Kurgulanan Ilıman – Siyasal İslam Modeli Türkiye’dir ve Halifesi de Firavun, münafık ve zındık FETÖ’dür. Çünkü FETÖ, Papa 6. Paul ile görüşmesi sırasında, Papa’ya sunduğu mektupta şöyle der:“…Sizinle müşerref olmayı bahşettiğiniz için zatıalilerinize, en derin kalbi teşekkürlerimizi sunarız. Papa 6. Paul Cenapları tarafından başlatılan ve devam etmekte olan ‘Dinler Arası Diyalog’ (Ilıman İslam) için; Papalık Konseyi (PCID) Misyon’unun  bir parçası olmak üzere burada bulunuyoruz.”

Ülkemizde, ‘Sözde Cemaat ve Hizmet AdamıFETÖ’nün bu sözlerinde anlaşılmayacak bir yön var mı?

Oyun kurucu – üst akıl ABD:“Yeni Dünya Düzeni’nde” Yahudi Suud, Körfez Ülkeleri, Türkiye –FETÖ, İHVANİ MÜSLiM, TALİBAN, EL KAİDE, IŞİD ve DEAŞ gibi terör ve terörün lojistiğini sağlayanlara verdiği Ilıman İslam rolünü sahneye koyar.

İşte Bizler, cennete gideceklerine kodlanmış katiller sürüsünün; cehenneme çevirdikleri bu en kanlı, en belalı coğrafyada yaşama koşullarına bilinçlice getirildik.

Üst akıl ABD, “Ilıman İslam” projesinde, Kendi ulusuna, ülkelerinin “Yer Altı – Yer Üstü Zenginlik Kaynaklarına” düşmanolan vatan hainlerine rol verdi. Şirk, sapkınlık projesinde rol alanlar; dillerinden Allah’ı, ellerinden “KURAN’ı” düşürmeyenlerdir.Bunlar, gençliği “DEİZM’e” sürükleyen,İslam’a en büyük zararı veren inanç fahişeleridir.Yalan, riya, çıkar ve şirk üzerine kurdukları sahte ve sapkın din anlayışı, Türkiye’yi Ilıman – Siyasal İslam’a dönüştürmek amaçları,ABD ile HALVET olmaları,“KUDÜS’ü”, İsrail’in Başkenti ilan ettirdi.

Tarihe not düşüyorum.

Samimi inanmış, iman etmiş insanların; dini duygularını sömüren bu VAHABİsülüklerinin ve kenelerinin katkılarıyla:

İslam dünyasının Peygamberi Hz. Muhamed’in huşu içinde yattığı, İslam Dünyasının manevi kalbi – Kutsal Kent MEDİNE’ye; önce bir “KİLİSE”, daha sonra da “SİNAGOG” inşa edecekler, haberiniz olsun. SAYGILARIMLA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ