Antakya Belediyesinden yol çalışmalarına devam
![Antakya Belediyesinden yol çalışmalarına devam](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/AB-YOL-Şehir-Genelinde-Yol-Çalışmaları-5-1024x765.jpg&w=298&h=168)
Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin 95 mahallesinde yürüttüğü hizmetler ile Antakya’yı layık olduğu hizmetlere kavuşturuyor.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarına hız kazandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Antakya’nın 95 mahallesine yepyeni çehre kazandırmayı hedeflediği belirtildi.
Açıklamaya göre asfalt ağırlıklı olmak üzere tüm şehirde yol çalışmaları aralıksız yürütülürken, son olarak Aksaray Mahallesi parke bakım, onarım, iyileştirme ile Güzelburç Mahallesi malzeme serme ve zemin düzenleme çalışmaları gerçekleştirildiği ifade edildi.
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/AB-YOL-Şehir-Genelinde-Yol-Çalışmaları-5-1024x765.jpg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/AB-YOL-Şehir-Genelinde-Yol-Çalışmaları-6-1024x765.jpg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/AB-YOL-Şehir-Genelinde-Yol-Çalışmaları-7-1024x765.jpg)
ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ