Gençler soruyor, Başkan Refik Eryılmaz cevaplıyor!
![Gençler soruyor, Başkan Refik Eryılmaz cevaplıyor!](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2022/02/Gencler-soruyor.jpg&w=298&h=168)
Hatay’ın Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, katılımcı yönetim anlayışıyla gençlerle buluşup, gençlerin görüşlerini ve önerilerini dinleyerek gençlerin sorularını cevaplayacak.
Gençlerin katılımı ile gerçekleşecek toplantı, 18 Şubat Cuma günü saat 17:00’de Samandağ Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacak.
Başkan Refik Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Katılımcı yönetim anlayışımızla gençlerle buluşup, gençlerimizin görüşlerini ve önerilerini dinleyerek, sorularını cevaplayacağımız Belediye binası toplantı salonunda gerçekleştirilecek Soru-Cevap Platformuna ilçemizin tüm gençlerini davet ediyorum.”
ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ