Hatay’ın Melekleri İzmit’ten mutlu dönüyor: 97-96
![Hatay’ın Melekleri İzmit’ten mutlu dönüyor: 97-96](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/HBB-4.jpeg&w=298&h=168)
Hatay Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 21. Haftasında konuk olduğu İzmit Belediyespor’u 97-96’lık skorla yenmeyi başardı.
Büyük çekişmeye sahne olan mücadelenin sonunda gülen taraf Hatay Büyükşehir Belediyespor oldu.
Karşılaşmaya konuk takım Hatay temsilcisi etkili başladı ve ilk çeyreği 28-19 önde tamamladı. Üstün oyununu ikinci çeyrekte de sürdüren mavi-beyazlılar soyunma odasına 56-50 önde girdi.
Mücadelenin üçüncü çeyreğinde ev sahibi İzmit Belediyespor’un üstünlüğü vardı. Çeyreğin sonunda farkı ikiye indiren ev sahibi son topa kadar mücadele etse de konuk Hatay Büyükşehir Belediyespor parkeden 97-96 galip ayrıldı.
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/HBB-1-1024x767.jpeg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/HBB-5-1024x770.jpeg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/HBB-2-1024x763.jpeg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/HBB-3-1024x760.jpeg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/HBB-4-1024x772.jpeg)
ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ