Vali Rahmi Doğan Avrupa Birliği Delegasyonu ’nu Kabul Etti
![Vali Rahmi Doğan Avrupa Birliği Delegasyonu ’nu Kabul Etti](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/vali-AB-1-1.jpeg&w=298&h=168)
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Büyükelçisi Nikolaus Meyer- Landrut ’u ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Bugün Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette misafirleriyle bir süre sohbet eden Vali Rahmi Doğan, Büyükelçi Nikolaus Meyer- Landrut’u binlerce yıllık geçmişi ile birçok medeniyete ve 3 semavi dine ev sahipliği yapmış, barışın ve medeniyetin sembolü kadim şehir Hatay’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Büyükelçisi Nikolaus Meyer- Landrut ise tarih ve kültür açısından çok önemli bir şehir olan Hatay’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek yoğun programları içerisinde kendilerine zaman ayırdığı için Vali Rahmi Doğan’ a teşekkür etti.
Ziyarete, Dışişleri Bakanlığı Hatay Temsilcisi Büyükelçi Serdar Cengiz’de eşlik etti.
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/vali-AB-1-1-1024x683.jpeg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/VALI-AB-2-1024x683.jpeg)