Yağmacılara operasyon
![Yağmacılara operasyon](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yağma.jpg&w=298&h=168)
Hatay Emniyet Müdürlüğü, İskenderun ilçesinde yağmacılık yapan şahısların ikametine operasyon düzenlendiğini bildirdi.
Hatay Emniyet Müdürlüğü açıklamasında şu bilgileri paylaştı:
“İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonda; Buluttepe Mahallesinde A. A. isimli şahsın evinde yapılan aramada; 1 adet ruhsatsız tabanca, tabancaya ait 1 adet Şarjör ve şarjöre basılı vaziyette 1 adet mermi ele geçirilmiş, Yıldırımtepe Mahallesinde H. I. Ö. ve Ş. Ö. isimli şahısların ikametinde yapılan aramada; Mutfakta bulunan buzdolabının buzluk kısmında, et poşetlerinin arkasına gizlenmiş vaziyette, poşet içerisinde; 2 adet Ruhsatsız tabanca, 2 adet Şarjör ve 61 adet mermi* ele geçirilmiş, Şüpheliler A.A ve H.İ.Ö SİLAHLI YAĞMA suçundan tutuklanmışlardır.”
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yağma-1-768x1024.jpg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/yağma-1024x768.jpg)