Atayurt Gazetesi -
$ DOLAR → Alış: 13,61 / Satış: 13,67
€ EURO → Alış: 15,36 / Satış: 15,43

Bu Topraklardaki Kavgalar Bitmez

Aytekin Ertuğrul
Aytekin Ertuğrul
  • 27.09.2021
  • Bu Topraklardaki Kavgalar Bitmez için yorumlar kapalı
  • 97 kez okundu

Bu topraklar Dünya üzerindeki savaşların en çoğunun yer aldığı  topraklardır. Bu topraklarda dahili ve harici bedhahlarla Türk milletini  kavgası hiç bitmeyecektir. Gericiler dediğimiz insan/insanlar aslında harici bedhahların işbirlikçileridirler. Harici bedhahların amacı SEVR anlaşmasını diriltmek ve yürürlüğe koymaktır. . 1071 de Anadolu Türkler tarafından her karış toprağı şehit kanları ile sulanarak  yeniden Türklerin ana yurdu yapılmıştır.

 O zaman  Haçlılar şu kararı almışlardır.

Bir gün gelecek Anadolu tekrar Haçlı yurdu yapılacaktır.

Türkler ise şu kararı almışlardır.

 Anadolu her karış toprağı şehit kanları ile sulanarak yeniden Türk yurdu yapılmıştır ebediyen Türk yurdu olarak kalacaktır.

 Anadolu tarihi bu iki kararın gerçekleştirilmesi için çeşitli süreçlerden ibarettir. İstanbul’un fethi+ Viyana Kuşatmaları.  Çanakkale savaşları+ Sevr anlaşması kurtuluş savaşımız Cumhuriyetin kurulması ve 14 Mayıs 1950 de Dahili ve harici bedhahlar koalisyonun iktidara taşınması , Türk parasının  Haçlı paraları karşısında 8 Milyon defa değerinin düşürülmesi vs. gibi olaylar 

Atatürk diyor ki: İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir

Savaşımız mücadelemiz işte buradadır. Yoksa Anadolu Türk milleti Müslüman olmuş olmamış Haçlıları ilgilendirmez. Onlar her fırsatta Türk milletini Anadolu’dan atmak isteyen haçlılar her şeyi kullanmaktadırlar. Dinimizi az bilen tarihimizi hiç bilmeyen din adamlarını, Haçlılar, Anadolu’daki egemenliklerini tekrar kazanmaları için kullanılması gereken  uygun insanlar olarak görmekte ve onları  kullanmaktadırlar. 14 Mayıs 1950 de başlayan DP iktidarının gaflet ve dalaletle Haçlıların bu amaçlarına alet olmaya başladıklarını tarih ileride acı acı yazacaktır. Daha bu günden tarih bunları yazmaya başlamıştır. 14 Mayıs 1950 de Bir ABD doları 3 TL iken bu gün ( 26 Eylül 2021) 8.860.000 TL dir. Laik eğitim yok edilmiştir. Fabrikalarımız limanlarımız yok pahasına Haçlılara satılmıştır. 

Savaş Müslüman  Türklerle, daha az Müslüman  Türkler arasında değil. Haçlılar ve dahili bedhahlarla,  Müslüman, vatansever, kuvayı milliyeci Türkler arasındadır.

  Diyanet İşleri Başkanımız Müslümanlığı İyi Bilenlerden Seçilerek Görevlendirilmelidir

Konu çok derin ve çok önemlidir. Laiklik yoksa Müslümanlık da yoktur. Müslümanlık = Bilimcilik= Laikliktir.  Sayın Prof. Dr.  Ali Erbaş bize göre Müslümanlığın bazı yönlerini Türkiye’de en az bilen kişilerden biridir. Müslümanlığı az bildiği gibi Osmanlı İmparatorluğu’nun SEVR yollarında olduğu 1600 ve 1920 arsındaki Müslümanlıktan bile çok uzakta hayali bir Müslümanlığı savunuyor. Müslümanlık= Bilimcilik. Bilim olan yerde  bilim ve Müslümanlık bir arada yaşar. Bilim olmayan bir yerde  Müslümanlık da yoktur. Ve Müslümanlık bilim olmayan bir yerde yapılamaz. Çünkü her Müslüman Beşikten mezara bilim okumanın en temel ibadet olduğunu bilir. Kur’an’ın ilk sayfası “OKU” ile başlar.

Bilim düşmanı Müslümanlık Geri kalmış Müslüman ülkeler için Haçlı düşmanlarımızca  uydurulmuş bir Müslümanlık tır ki. Bu dinin Dünyadaki adı ” VAHABİLİK” tir. Vahabilik =SEVR yolu Müslümanlığıdır.

 Müslümanlıkla açık bütçeler bağdaşmaz.

 Enflasyonla Müslümanlık bağdaşmaz. 

Komşun açken sen tok yatmak, Müslümanlıkla bağdaşmaz

Komşunuzu aç bırakacak hainleri stratejik dost levhası asarak Yurdumuza davet etmekle Müslümanlık bağdaşmaz.

Komşun açken sen tok yatma Müslümanlığın en temel Hadis-İ Şeriflerinin başında gelir. Bu emrin içinde şüphesiz ki şu  emirler de vardır.

Komşunu aç bırakacak işler yapma

Komşunu aç bırakacak olanları  Müslüman ülkeye sokma.

 Emirleri de şüphesiz ki vardır.

O halde Açık bütçeler ve sonucu olan enflasyona Müslüman bir ülkede yer yoktur. Ali Erbaş Hoca işte bu noktada hep susuyor. Konuşmuyor yazmıyor. Müslümanlığın bu yanını  iyi bilmiyor. Müslümanlık sadece bir kaç Arap’ça dua ile olmuyor. 

Bilimci olacaksın. 

Bilimci, olduğun için de DENK bütçe taraftarı olacaksın. 

Seni SEVR rotasına sürüklemek isteyen dahili ve harici bedhahlarına yol ve izin vermeyeceksin. 

Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş. Ya bunları yapacaksın ya da bu işi bırakacak ve işi ehline vereceksin. Enflasyon olan bir ülkede Müslüman susmaz. Enflasyona karşı direnir 

İki kere daha yazalım:

Enflasyon olan bir ülkede Müslüman susmaz. Enflasyona karşı direnir 

Enflasyon olan bir ülkede Müslüman susmaz. Enflasyona karşı direnir 

Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş şayet Müslüman ise ki bundan asla şüphe edilemez. DENK bütçe taraftarı olmalıdır. Denk bütçe taraftarı olması yetmez. Değil sadece komşumuzu bütün Ümmet-i Muhammed’i aç ve sefil bırakan Açık bütçelere düşman olmak zorundadır. Açık bütçelere SON verilmesi için mücadele etmek zorundadır.

NATO ve ABD Doları ile Müslümanlık İlişkileri

NATO ‘ya girdiğimiz 1952 de bir ABD Doları 3 TL idi.. Bu gün 26 Eylül 2012 tarihindeyiz. Bir ABD doları 8.860.000 TL dir.  İşte NATO ya giren Türkiye’nin hali de budur. 

Açık bütçelerle tam manasıyla iflasa sürüklendik ve bağımsızlığımızı kaybettik. 

Biz bu duruma Müslüman olduğumuz için değil Müslümanlığımız zayıf ve eksik olduğu için geldik. Yani; Beşikten mezara bilim okumadığımız için.

Bilim Çin’de olsa bile gidip almadığımız için geldik.

Sonuçta  bir birimizi yedik bitirdik.

Harici bedhahlarımız Müslümanı ve Müslümanlığı  elinde açık bütçe bayrağı ile dolaştırmazlar. Ancak ve ancak egemenliğimizle ve DENK bütçe bayrağı ile dolaşabiliriz. Dost acı söyler.

Op. Dr. Aytekin Ertuğrul

draertugurl@hotmail.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ