Polis’ten AVM’deki işyerlerine broşürlü uyarı
![Polis’ten AVM’deki işyerlerine broşürlü uyarı](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/Broşür-4.jpg&w=298&h=168)
Hatay Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, AVM’Lerde bulunan işyerlerine broşürle hırsızlık, sahte para vebenzeri olaylara karşı uyanıda bulunduğu belirtildi.
Hatay Emniyet Müdürlüğün’den konuya ilişkin şu açıklama yapıldı:
“ Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü olarak Covid-19 Salgın hastalığının yayılımını önlemek amacıyla çalışmalarımız kapsamında 10.09.2020 tarihinde ilimizde bulunan Primall AVM’ de bulunan işyerleri ve alışveriş yapan vatandaşlara yönelik yaptığımız etkinlikte koronavirüs tedbirleri, hırsızlık, sahte para, işyerinden hırsızlık , yankesicilik vb. konular ile ilgili uyarıcı broşür dağıtılarak maske, sosyal mesafe, hijyen, sağlık için hepimiz için sloganıyla kontrollü, tedbirli ve mesafeli sosyal hayat kurallarına uyum konusunda bilgilendirmeler yapılmıştır.”
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/Broşür-1-461x1024.jpg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/Broşür-2-768x1024.jpg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/Broşür-3-768x1024.jpg)
![](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/Broşür-4-768x1024.jpg)