21 Adet gümrük kaçağı cep telefonu yakalandı
![21 Adet gümrük kaçağı cep telefonu yakalandı](https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/themes/havadisv2/lib/timthumb.php?zc=0&src=https://atayurtgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/Reyhanlı-cep.jpg&w=298&h=168)
Hatay Emniyet Müdürlüğü, Reyhanlı ilçesinde yabancı uyruklu bir kişide 21 adet gümrük kaçağı cep telefonu bulunduğu bildirildi.
Hatay Emniyet Müdürlüğü konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:
“Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda; Reyhanlı ilçesi Yeşilova Mahallesi Büyüksu Caddesi üzerinde durumundan şüphelenerek durdurulan bir şahsın, yapılan kimlik kontrolünde A. A. ( yabancı uyruklu) olduğu tespit edilmiş, şahsın elindeki poşet kontrol edildiğinde *21 adet muhtelif markalarda gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirilmiştir.
Konu ile ilgili olarak şahıs hakkında 5607 SKM suçundan tahkikat başlatılmıştır.”
ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ